Matsalsmöblemang gustaviansk stil 6 dlr

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSMÖBLEMANG, 6 dlr, gustaviansk stil, gråmålat lövträ, 1900-talets slut, bestående av: vitrinskåp, höjd 175, 110 x 42 cm, buffé, höjd 79, 168 x 48 cm, 4 stolar med textilklädd sits, sitthöjd ca 48 cm

Visst slitagem nycklar medföljer

453942

2017-04-10