Stilleben
2017-04-16
453965
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
EUGÈN CLAUDE (1841-1922): Stilleben, olja på duk, signerad, ca 37x54 cm
smärre slitage