Stilleben

Stilleben
Stilleben
Stilleben
Stilleben

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EUGÈN CLAUDE (1841-1922): Stilleben, olja på duk, signerad, ca 37x54 cm

smärre slitage

453965

2017-04-16