Pierre Olofsson Konkret

Pierre Olofsson Konkret
Pierre Olofsson Konkret

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Konkret komposition, signerad Olofsson, numrerad 82/200, färglitografi, ca 16,5 x 92 cm

453981

2017-04-29