Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981), XREK, signerad Baertling, numrerad 62/100, 1973-77, färgserigrafi, ca 94 cx 46,5 cm
Bladet något gulnat
453982
2017-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här