Olle Baertling Konkret

Olle Baertling Konkret
Olle Baertling Konkret
Olle Baertling Konkret
Olle Baertling Konkret

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981), XREK, signerad Baertling, numrerad 62/100, 1973-77, färgserigrafi, ca 94 cx 46,5 cm

Bladet något gulnat

453982

2017-04-29