Skulpurer

Skulpurer
Skulpurer
Skulpurer
Skulpurer
Skulpurer
Skulpurer

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 3 st, 1900-tal, förgylld metall och trä, höjd ca 15-30 cm

Slitage, skador

453985

2017-04-10