Stolar i gustaviansk stil

Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, Svenska modellen, grålackerade, snidad dekor, sitthöjd 45 cm, några märkta A P

Ytslitage och mindre sprickor, klädsel med omfattande fläckar och skador

453992

2017-04-10