Stolar i gustaviansk stil
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, Svenska modellen, grålackerade, snidad dekor, sitthöjd 45 cm, några märkta A P
Ytslitage och mindre sprickor, klädsel med omfattande fläckar och skador
453992
2017-04-10