Bord med låda gustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD med låda i sargen, 1700-talets slut, gustavianskt stockholmsarbete, senare vitmålat, höjd 73, 55x41 cm

Lös bordsskiva, senare bemålad, skador

453994

2017-04-10