Soffgrupp rokokostil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFGRUPP, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, rokokostil, djuphäftade ryggar, skulpterad, klädsel i ljusbrunt läder med pärlspikning, soffans höjd ca 83, längd ca 215, djup ca 95 cm, bordets höjd 60 cm, längd ca 130, djup ca 65 cm.
Bordet ej ursprungligen tillhörande, bruksslitage
454008
2017-04-10