Hilding Hultberg

Hilding Hultberg
Hilding Hultberg
Hilding Hultberg
Hilding Hultberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILDING HULTBERG (1917-1995): Kustmotiv med båtar, olja på duk, signerad, 80x99 cm

454073

2017-04-14