Gustavianska stolar i svenska modellen

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1700-tal, gustavianska, s.k. svenska modellen, träskuren dekor av bl a fleuroner, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

454080

2017-04-11