KG Nilsson färgserigrafi

KG Nilsson färgserigrafi
KG Nilsson färgserigrafi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad KG Nilsson 2006, 59/130, färgserigrafi, ca 30,5x30,5 cm

454114

2017-04-11