Konsol Louis XV-stil
2017-04-11
454117
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONSOL, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor och pastellage, bemålad och förgylld, höjd ca 23, 36x17 cm
Smärre ytskador, 2 borrhål