Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, nyrenässans, 18/1900, valnöt samt mahogny, höjd ca 85, 72x36 cm, nyckel finns
Bruksslitage, vissa fanérskador
454142
2017-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här