Salongsbord gustaviansk stil
2017-04-11
454146
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, ek, träskuren dekor av rosetter och bladdekor, runda, kannelerade ben, höjd ca 77, diameter 85 cm
Slitage