Stolar rokoko

Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STOLAR, 4 st, rokoko, 1700-tal, björk, träskuren dekor, slät genombruten ryggbricka med volutformat avslut, svängda framben, H-kryss, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, lagningar, klädslar med fläckar

454152

2017-04-11