Stolar rokoko
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STOLAR, 4 st, rokoko, 1700-tal, björk, träskuren dekor, slät genombruten ryggbricka med volutformat avslut, svängda framben, H-kryss, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, lagningar, klädslar med fläckar
454152
2017-04-11