Bo Yson Sjöberg oljemålning

Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO YSON SJÖBERG (1915-1994), Katter, signerad "Boysons", olja på pannå, ca 23,5 x 34

454166

2017-04-11