Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-tal, furu, tvådelat, dörrspeglar med dekor av valvbågar, invändigt med hyllplan, höjd ca 201, 99x69 cm,
Senare låsi underskåp, lås kärvar i överskåp, avlutat, slitage
454174
2017-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här