Köpmannadisk tidigt 1900-tal

Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal
Köpmannadisk tidigt 1900-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

APOTEKSDISK, ek, tidigt 1900-tal, 55 ldr, etikettmärkt "Oscar Edvard Ekelund, Wirserum", höjd ca 88, 251x43 cm

Bruksslitage, vissa lådor kärvar, vissa beslag saknas, visst bortfall, 5 ldr saknas

454175

2017-04-11