NANNA DITZEL 8 stolar Trinidad

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NANNA DITZEL, stolar, 8 st., modell Trinidad/3298, formpressade sits och rygg i laminerad, svartbetsad ask, underrede av mattförkromade stålrör, Fredericia Furniture, 2010-tal

Bruksslitage, vissa märlen

454193

2017-04-11