NANNA DITZEL 8 stolar Trinidad
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NANNA DITZEL, stolar, 8 st., modell Trinidad/3298, formpressade sits och rygg i laminerad, svartbetsad ask, underrede av mattförkromade stålrör, Fredericia Furniture, 2010-tal
Bruksslitage, vissa märlen
454193
2017-04-11