Fotogenlampa 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, blandstil, stomme i färgat glas, montage i brons, dekor av maskaroner samt grotesker, kupa med etsat dekor av kartusher samt blomster, höjd exklusive brännarglas ca 60 cm
454199
2017-04-12