Fotogenlampa 1800-tal

Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal
Fotogenlampa 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, blandstil, stomme i färgat glas, montage i brons, dekor av maskaroner samt grotesker, kupa med etsat dekor av kartusher samt blomster, höjd exklusive brännarglas ca 60 cm

Kuntoraportti

454199

Päivämäärä:

2017-04-12