Fotogenlampa 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, blandstil, stomme i färgat glas, montage i brons, dekor av maskaroner samt grotesker, kupa med etsat dekor av kartusher samt blomster, höjd exklusive brännarglas ca 60 cm
Kuntoraportti
454199
Päivämäärä:
2017-04-12