Säng engelsk stil

Säng engelsk stil
Säng engelsk stil
Säng engelsk stil
Säng engelsk stil
Säng engelsk stil
Säng engelsk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGSTOMME, mahognyfanér, 2000-tal, engelsk stil, formade gavlar, för bäddmadrass 200x180 cm

Visst slitage

454208

2017-04-14