Vas stengods ARS Deruta Italy

Vas stengods ARS Deruta Italy
Vas stengods ARS Deruta Italy
Vas stengods ARS Deruta Italy
Vas stengods ARS Deruta Italy
Vas stengods ARS Deruta Italy
Vas stengods ARS Deruta Italy

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, stengods, dekor i relief, emaljfärger i form av tulpaner, delvis förgylld, märkt ARS Deruta Italy, höjd 42 cm

Reliefdekor med nagg

454211

2017-04-11