Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor av trädgårdsklippa med pion i underglasyrblått, brättet med rutbård, diameter ca 29 cm

Smärre kantnagg, tillverkningsrepor i godset

454218

2017-04-13