Oscar Sivertzen

Oscar Sivertzen
Oscar Sivertzen
Oscar Sivertzen
Oscar Sivertzen
Oscar Sivertzen
Oscar Sivertzen

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

OSCAR SIVERTZEN (1876-1940): Vinterlandskap, signerad och daterad O. Sivertzen, -19, olja på duk, ca 66x96 cm

454225

2017-04-11