Carl Lutherander oljemålning

Carl Lutherander oljemålning
Carl Lutherander oljemålning
Carl Lutherander oljemålning
Carl Lutherander oljemålning
Carl Lutherander oljemålning
Carl Lutherander oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL LUTHANDER (1879-1967): Skärgård, signerad Luthander, olja på pannå, ca 46x55 cm

454238

2017-04-11