Elidus golvlampor

Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ELIDUS, golvlampor, 1 par, 1970-tal, gulfolierad metall, svart fot, ledbar hals, höjd ca 120 cm

Kuntoraportti

Visst slitage, repor

454245

Päivämäärä:

2017-04-11