Elidus golvlampor
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ELIDUS, golvlampor, 1 par, 1970-tal, gulfolierad metall, svart fot, ledbar hals, höjd ca 120 cm
Kuntoraportti
Visst slitage, repor
454245
Päivämäärä:
2017-04-11