Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
ESTER KJERNER (1873-1952): Stilleben med vinglas och fruk, signerad och daterad E Kjerner, olja på duk, ca 45x40 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
454251
2017-04-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner