Ester Kjerner oljemålning

Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

ESTER KJERNER (1873-1952): Stilleben med vinglas och fruk, signerad och daterad E Kjerner, olja på duk, ca 45x40 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar

454251

2017-04-11