Soffbord engelsk stil
2017-04-11
454262
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahogny, mässingshylsor, höjd ca 58, 125x58 cm
Smärre slitage