Lampetter mässing

Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, för 2 ljus vardera, dekor med kors och druvklasar, höjd ca 44 cm

Slitage

454292

2017-04-11