Fritz Högberg oljemålning

Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRITZ HÖGBERG (1899-1956) "Tistlar", signerad F Högberg, olja på duk, ca 59x36 cm

454297

2017-04-12