Strehög matta

Strehög matta
Strehög matta
Strehög matta
Strehög matta
Strehög matta
Strehög matta

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STREHÖG, matta, röllakan, signerad ES, 200x140 cm

Visst slitage

454348

2017-04-13