Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÖVFORMAT BORD, 1950-tal, teak med svärtade ben, höjd ca 44, 70x31 cm
Fanéravslag, slitage
454357
2017-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här