Bengt Nordenberg akvarell
2017-04-12
454366
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BENGT NORDENBERG (1822-1902): Kvinna som krattar hö, signerad B Nordenberg, akvarell ca 25x21 cm