Swatch Cinema set
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SWATCH (3), "100 years of cinema 1895-1995", armbandsur, signerade Pedro Almodovar, Akira Kurosawa och Robert Altman samt filmsnuttar från filmskaparna, box i form av filmrulle, numrerad 2906/5555, diameter 33 mm
Originalkartong och box medföljer.
Oanvända i originalförpackning. Går ej vid inskrivningstillfället, nya batterier krävs. SAV garanterar ej funktionen.
454372
2017-04-12