Swatch Cinema set

Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set
Swatch Cinema set

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SWATCH (3), "100 years of cinema 1895-1995", armbandsur, signerade Pedro Almodovar, Akira Kurosawa och Robert Altman samt filmsnuttar från filmskaparna, box i form av filmrulle, numrerad 2906/5555, diameter 33 mm

Originalkartong och box medföljer.

Oanvända i originalförpackning. Går ej vid inskrivningstillfället, nya batterier krävs. SAV garanterar ej funktionen.

454372

2017-04-12