Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, urtavla märkt Linderoth, 1940/50-tal, träskuren och förgylld dekor bl a i form av radierande sol, nyckel finns, höjd ca 94 cm.

Smärre slitage.

454373

2017-04-12