Svetoslav Novossadiouk oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Butterfly", monogramsignerad NS, daterad 2011, olja på duk, ca 60x70 cm, oramad

Spännramen har slagit sig

454375

2017-04-12