Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR signerad Mary K-t? kopia efter Roberto FONTANA (1844-1907) (originalet utfört 1881) daterad 1886, dam med glas i handen, ca 81 x 52 cm.
454376
2017-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här