Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOHAN CHRISTIAN BERGER, hans krets (1800-talets mitt): Waxholms Fästning, olja på duk, ca 52x82 cm
Ytskador i nederkant efter ram, krackelyrer
454391
2017-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här