Johan Christian Berger hans krets oljemålning
Klubbat för:
18 500 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
JOHAN CHRISTIAN BERGER, hans krets (1800-talets mitt): Waxholms Fästning, olja på duk, ca 52x82 cm
Kuntoraportti
Ytskador i nederkant efter ram, krackelyrer
454391
Päivämäärä:
2017-04-12