Johan Christian Berger hans krets oljemålning

Klubbat för:

18 500 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

JOHAN CHRISTIAN BERGER, hans krets (1800-talets mitt): Waxholms Fästning, olja på duk, ca 52x82 cm

Kuntoraportti

Ytskador i nederkant efter ram, krackelyrer

454391

Päivämäärä:

2017-04-12