Sybord gustaviansk stil

Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanerade med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 71, 65x40 cm, nyckel finns

Bruksslitage

454393

2017-04-12