Rökbord funkis

Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKBORD, 1930/40-tal, funkis, björk, bordsskiva med intarsia, bordsskiva i glas, inredning med skåpsdel och låda, på hjul, höjd ca 58, 60x60 cm, nyckel finns

Slitage

454396

2017-04-12