Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936), dansande par, färglitografi, signerad L Jirlow, numrerad 120/250, bildmått ca 49 x 39 cm
454405
2017-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här