Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): "Kersti på bänken", mjukgrundsetsning, 1904, signerad C.L i blyerts, 15 x 19,8 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 51
454415
2017-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här