Carl Larsson, Kersti på bänken

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Kersti på bänken", mjukgrundsetsning, 1904, signerad C.L i blyerts, 15 x 19,8 cm

LITTERATUR: Hjert & Hjert 51

454415

2017-04-12