Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BAROMETER, SKEPPSKLOCKA, mässing, 1900-talets andra hälft, barometer märkt "Schatz made in West-Germany", diameter ca 18 cm, nyckel till klockan finns
Smärre slitage
454439
2017-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här