Barometer och skeppsklocka

Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BAROMETER, SKEPPSKLOCKA, mässing, 1900-talets andra hälft, barometer märkt "Schatz made in West-Germany", diameter ca 18 cm, nyckel till klockan finns

Kuntoraportti

Smärre slitage

454439

Päivämäärä:

2017-04-12