Trymå 1800-tal

Trymå 1800-tal
Trymå 1800-tal
Trymå 1800-tal
Trymå 1800-tal
Trymå 1800-tal
Trymå 1800-tal
Trymå 1800-tal
Trymå 1800-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

TRYMÅ, 1800-talets slut, förgylld samt bronserad, spegelns höjd ca 240, bredd 92, postamentet med vit marmorskiva, höjd 36 cm

Kuntoraportti

Enstaka nagg på skiva, senare pappbakstycke, smärre skador och bortfall

454440

Päivämäärä:

2017-04-15