Trymå 1800-tal
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
TRYMÅ, 1800-talets slut, förgylld samt bronserad, spegelns höjd ca 240, bredd 92, postamentet med vit marmorskiva, höjd 36 cm
Kuntoraportti
Enstaka nagg på skiva, senare pappbakstycke, smärre skador och bortfall
454440
Päivämäärä:
2017-04-15