Peter Dahl färglitografi
2017-04-14
454462
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kyssen, signerad och daterad Peter Dahl -79, 173/250, färglitografi, ca 44x27 cm